سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
اخبار > زمان برگزاری مجمع و انتخابات هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت


  چاپ        ارسال به دوست

انتخابات هیئت مدیره جدید شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت

زمان برگزاری مجمع و انتخابات هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل :

بزرگترین انتخابات اقتصادی در اردبیل همزمان با کشور برگزار می شود

 مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: همزمان با کشور، انتخاب هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت  با مشارکت سهامداران و دارندگان سهام عدالت  در استان اردبیل نیز برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، حسین وطن‌دوست اظهار کرد: ۹۸۰ هزارنفر در اردبیل دارای برگه سهام عدالت هستند که نیمی از آنها به صورت مستقیم و نیمی غیرمستقیم مدیریت سهام خود را در دست گرفتند.  

وی تصریح کرد: با آزادسازی سهام عدالت و امکان ورود آن به بازار بورس و امکان معامله در بازار سرمایه شرایطی برای دارندگان سهام عدالت به وجود آمده تا در صورت انتخاب روش غیر مستقیم بتوانند از سود معاملات برگه سهام خود در قالب شرکت سرمایه‌گذاری استفاده کنن

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل تعداد دارندگان سهام عدالت را در استان ۹۸۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: ۵۱۱ هزار نفر از این افراد روش غیر مستقیم را در مدیریت برگه سهام خود انتخاب کرده اند که باید با ثبت اطلاعات خود در سامانه سجام امکان بهره‌مندی از مزایای برگه سهام خود را به روش غیر مستقیم در دست بگیرند.

وطن‌دوست افزود: افرادی در انتخابات ماه آینده هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت امکان رأی دادن خواهند داشت که در سامانه سجام ثبت اطلاعات کرده و کد بورسی دریافت کرده باشند.

وی از ثبت‌نام ۳۵ نفر در انتخابات هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان خبر داد و گفت: البته تا ۲۸ فروردین ماه فرصت برای ثبت‌نام داوطلبان وجود دارد که انتظار می‌رود افراد با رشته تخصصی مدیریت بازرگانی و آشنا به بازار سرمایه در انتخابات ورود پیدا کنند تا امکان دفاع از حق و حقوق سهامداران برای آنها فراهم آید.

وطن‌دوست اضافه کرد: کمیته‌های تخصصی در سطح ملی صلاحیت علمی و تخصصی کاندیداها را مورد بررسی قرار داده و بعد از نهایی شدن لیست اسامی آنها در هر استان اعلام می‌شود تا دارندگان برگه سهام عدالت که دارای شماره سجام هستند، بتوانند رأی خود را داده و افراد دارای صلاحیت را انتخاب کنند.

وی بیان کرد: در مهلت باقیمانده اگر سهامداری اطلاعات خود را در سامانه سجام ثبت نکرده، فرصت ثبت اطلاعات و گرفتن کد بورسی را دارد که امیدواریم در این فرآیند بدون تأخیر و تعلل امکان مشارکت همه دارندگان سهام عدالت در انتخابات اردیبهشت ماه فراهم آید.

مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری اردبیل ادامه داد: ما حتی ۲۲ کارگزاری بورس و برخی از بانک‌ها را نیز برای مهیا کردن زیرساخت‌های برگزاری انتخابات به مشارکت دعوت کردیم که امیدواریم در روز رأی‌گیری از ظرفیت و امکانات الکترونیکی آنها برای برگزاری بزرگترین انتخابات اقتصادی کشور و استان اردبیل استفاده کنیم تا ترکیب هیئت مدیره جدید شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت مشخص شود.


١٩:٠٠ - يکشنبه ٢٩ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧١٩٧    /    تعداد نمایش : ١٥خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 31042
 بازدید امروز : 10
 کل بازدید : 112438
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2344
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.